Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clemency

Është emri yt Clemency? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Clemens
Djem me tinguj të ngjashëm:Cleomenes, Collins, Clemens, Caelinus, Clunainach, Clunes, Clancy, Caecilianus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clemence, Clemencia, Clemance, Celnse, Calinca, Claennis, Clemes, Chloë-Anniek
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185 Clemency's në Facebook. Pozicioni #116686
Kategoritë:
Komente nga ClemencyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clemency? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clemency? Voto për emrin tënd