Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clement

Është emri yt Clement? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Clemens
Djem me tinguj të ngjashëm:Clint, Clintwood, Clynt, Clemento, Clemente, Clementio, Clayland, Cullent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Calantha, Cliantha, Calinda, Chelinde, Calanthia, Colinda, Clementia, Chelinda
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35565 Clement's në Facebook. Pozicioni #2125
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga ClementPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clement? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clement? Voto për emrin tënd