Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clint

Është emri yt Clint? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clintwood, Clement, Clynt, Clemento, Clemente, Clementio, Clayland, Cullent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Calantha, Cliantha, Calinda, Chelinde, Calanthia, Colinda, Clementia, Chelinda
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 150780 Clint's në Facebook. Pozicioni #660
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga ClintPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clint? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clint? Voto për emrin tënd