Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Colinda

Është emri yt Colinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Collinda
Djem me tinguj të ngjashëm:Clint, Clintwood, Clement, Clynt, Clemento, Clemente, Clementio, Clayland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cliantha, Calantha, Calinda, Chelinde, Calanthia, Clementia, Collinda, Chelinda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 640 Colinda's në Facebook. Pozicioni #47369
Kategoritë:
Komente nga ColindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Colinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Colinda? Voto për emrin tënd