Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Calinda

Është emri yt Calinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clint, Clintwood, Clement, Clynt, Clemento, Clemente, Clementio, Clayland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Calantha, Cliantha, Chelinde, Calanthia, Colinda, Clementia, Collinda, Chelinda
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 440 Calinda's në Facebook. Pozicioni #62060
Kategoritë:
Komente nga CalindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Calinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Calinda? Voto për emrin tënd