Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klaus

Është emri yt Klaus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicholas
Djem me tinguj të ngjashëm:Kleis, Kelsey, Kailash, Kelso, Klaes, Kalki, Kilas, Klas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klaasje, Kelis, Kailasa, Kelleeka, Kelcy, Kaleigh, Kelsay, Kelsa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 56 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Klea
Facebook:

+/- 15505 Klaus's në Facebook. Pozicioni #4167
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore danez emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga KlausPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klaus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klaus? Voto për emrin tënd