Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kaleigh

Është emri yt Kaleigh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Kayley or Chaeli (Who is like God?)
Djem me tinguj të ngjashëm:Klaus, Kleis, Kelsey, Kailash, Kelso, Klaes, Kilas, Kalki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klaasje, Kelis, Kailasa, Kelleeka, Kelcy, Kelsay, Kelsa, Kelsi
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15795 Kaleigh's në Facebook. Pozicioni #4104
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KaleighPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaleigh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaleigh? Voto për emrin tënd