Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donika

Është emri yt Donika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Dominik, Deniz, Donik, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Denisa, Dionisa, Dionisia, Denise, Donisha, Dominique, Danja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Jo, Dona, Nika, Donki, Tik, Donika Gjergj-Kastrioti, Nike, Donika Bujupi, Donik, Doni, Donqe
Emrat e vëllezërve:Jo, Tani, Lulzim, Fisnik, Bimi, Renis, Jurgen, Elfedin, Liridon, Gëzim, Malsor, Vesel
Emrat e motrave:Jo, Liridona, Leonora, Dorina, Rina, Qendresa, Fjolla, Elinda, Edona, Altina, Elsa Gjondedaj, Besa
Facebook:

+/- 2635 Donika's në Facebook. Pozicioni #16765
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Donika


Donika ( 31 vjeç) 2017-08-21
jo nuk kam
Donika ( 16 vjeç) 2019-03-13
Un dua ta di domwthwnjen e emrit tim
Donika ( 21 vjeç) 2019-07-02
Asnje koment
Donika ( 19 vjeç) 2019-08-09
Me pelqen shume.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donika? Voto për emrin tënd