Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liridon

Është emri yt Liridon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lertn, Loredan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Loredana, Lordon, Lourdena, Liridona
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Enar, Arbnora, Labinot, Lorik, Endrit
Emrat e motrave:Driloni, Leonita, Liridona, Violeta, Aurora, Leona, Blerta, Manjola, Donika, Rinesa, Antigona
Facebook:

+/- 3355 Liridon's në Facebook. Pozicioni #13936
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga LiridonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liridon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liridon? Voto për emrin tënd