Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Labinot

Është emri yt Labinot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Levent, Levente, Levant, Luvneet, Lê Văn Thọ, Lavanya Anand
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lavanda, Lufenity, Labonita, Lofnheid, Livnat, Lubentia, Lê Văn Tý
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Noti, Labiano, Labush, Labi
Emrat e vëllezërve:Kushtim, Egzon, Liridon, Lavdrim
Emrat e motrave:Albulena, Anduena, Betina, Leonora, Leonita, Arta, Florentina, Leona, Bleonq
Facebook:

+/- 2575 Labinot's në Facebook. Pozicioni #17023
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga Labinot


Labinot ( 37 vjeç) 2017-01-27
jo
Labinot ( 37 vjeç) 2017-01-27
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Labinot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Labinot? Voto për emrin tënd