Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Betina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Betina.
Është emri yt Betina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për Zotin
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Baden, Bothan, Beathan, Bheathain, Bouden, Bowdyn, Bodwyn, Baudoin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bettina, Baton, Boutaina, Buthayna, Bethania, Buthainah, Bethan, Boudewina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 65 vota
Pseudonime:Tina, Bet, Beta
Emrat e vëllezërve:Labinot, Arben
Emrat e motrave:Dorina, Shqipdona, Arlinda
Facebook:

+/- 4350 Betina's në Facebook. Pozicioni #11387
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 6 shkronja - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga BetinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Betina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Betina? Voto për emrin tënd