Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bouden

Është emri yt Bouden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Boudewijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Baden, Bothan, Beathan, Bheathain, Bowdyn, Bodwyn, Bothain, Baudoin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bettina, Betina, Baton, Boutaina, Buthayna, Bethania, Buthainah, Bethan
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Bouden's në Facebook. Pozicioni #646796
Kategoritë:
Komente nga BoudenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bouden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bouden? Voto për emrin tënd