Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Bettina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Bettina.
Është emri yt Bettina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elizabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Baden, Bothan, Beathan, Bheathain, Bouden, Bowdyn, Bodwyn, Baudoin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Betina, Baton, Boutaina, Buthayna, Bethania, Buthainah, Bethan, Boudewina
Vlerësimi:
4/5
yje 319 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 260 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 260 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 261 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 311 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 304 vota
Pseudonime:Ttina, Betti, Bettina
Emrat e vëllezërve:Elidon
Emrat e motrave:Marigona, Besa
Facebook:

+/- 21275 Bettina's në Facebook. Pozicioni #3231
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 7 shkronja - Top 100 hungarez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Bettina


Bettina ( 26 vjeç) 2017-02-25
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bettina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bettina? Voto për emrin tënd