Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fitore

Është emri yt Fitore? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Feodor, Fedir, Fotor, Fatir, Fedor, Fyodor, Fathir, Fydor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fedra, Fedora, Faidra, Fitria, Fitri, Faedra, Fitriah, Feodora
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Tole, Buzqeshje
Emrat e vëllezërve:Egzon, Hasan, Jo, Po
Emrat e motrave:Vjosa, Arta, Fjolla, Florentina, Greta, Elisa, Samire, Jo, Po
Facebook:

+/- 1990 Fitore's në Facebook. Pozicioni #20626
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga FitorePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fitore? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fitore? Voto për emrin tënd