Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fydor

Është emri yt Fydor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Feodor, Fedir, Fotor, Fatir, Fedor, Fyodor, Fathir, Faateer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fedra, Fitore, Fedora, Faidra, Fitria, Fitri, Faedra, Fitriah
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Fydor's në Facebook. Pozicioni #1207456
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FydorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fydor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fydor? Voto për emrin tënd