Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hasan

Është emri yt Hasan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Hassan, Husayn
Djem me tinguj të ngjashëm:Hashim, Hakim, Hisham, Hasim, Hassan, Hussayn, Haakon, Hussein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hosana, Hosanna, Husniyah, Hesna, Hazina, Husna, Hazan, Hasna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:Cani
Emrat e vëllezërve:Hysni
Emrat e motrave:Klea, Fitore
Facebook:

+/- 91365 Hasan's në Facebook. Pozicioni #1011
Kategoritë: - Emrat e Afrikës - Popullore turk emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore grek emrat boy - Popullore Bengali emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1978 - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga HasanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hasan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hasan? Voto për emrin tënd