Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hasim

Është emri yt Hasim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hashim, Hakim, Hisham, Hassan, Hussayn, Hasan, Haakon, Hussein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hosana, Hosanna, Husniyah, Hesna, Hazina, Husna, Hazan, Hasna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Erion
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1770 Hasim's në Facebook. Pozicioni #22485
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga HasimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hasim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hasim? Voto për emrin tënd