Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hashim

Është emri yt Hashim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hakim, Hisham, Hasim, Hassan, Hussayn, Hasan, Haakon, Hussein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hosana, Hosanna, Hesna, Husniyah, Hazina, Husna, Hazan, Hasna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17480 Hashim's në Facebook. Pozicioni #3780
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga HashimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hashim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hashim? Voto për emrin tënd