Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hakim

Është emri yt Hakim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Hakeem, حكيم
Djem me tinguj të ngjashëm:Hashim, Hisham, Hasim, Hassan, Hussayn, Hasan, Haakon, Hussein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hosana, Hosanna, Hesna, Husniyah, Hazina, Husna, Hazan, Hasna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17510 Hakim's në Facebook. Pozicioni #3775
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1976
Komente nga HakimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hakim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hakim? Voto për emrin tënd