Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hysni

Është emri yt Hysni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hashim, Hakim, Hisham, Hasim, Hassan, Hussayn, Hasan, Haakon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hosana, Hosanna, Husniyah, Hesna, Hazina, Husna, Hazan, Hasna
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Isi
Emrat e vëllezërve:Hasan, Ereza
Emrat e motrave:Aron, Rina
Facebook:

+/- 345 Hysni's në Facebook. Pozicioni #73924
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga HysniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hysni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hysni? Voto për emrin tënd