Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aneta

Është emri yt Aneta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Anh Thảo, An Thảo, Anida
Vlerësimi:
4/5
yje 325 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 235 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 234 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 235 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 312 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 309 vota
Pseudonime:Neta, Jo
Emrat e vëllezërve:Aron
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13015 Aneta's në Facebook. Pozicioni #4795
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat filluar me A - Top 100 çek emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 sllovak emrat - Top 100 polonisht emrat - Top 100 ukrainisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga AnetaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aneta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aneta? Voto për emrin tënd