Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Amit

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Amit.
Është emri yt Amit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Amita
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amedeo, Ahmed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 311 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 264 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 264 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 262 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 272 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 263 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 384010 Amit's në Facebook. Pozicioni #297
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga AmitPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amit? Voto për emrin tënd