Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amanda

Është emri yt Amanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amand
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo, Anida
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Manda, Ami, Gota, Amievent, Ada, Bubuka, Nanushe, Bajame, Ame
Emrat e vëllezërve:Andi, Jo Nuk Kam, Aldo
Emrat e motrave:Eva, Fize
Facebook:

+/- 1873830 Amanda's në Facebook. Pozicioni #25
Kategoritë: - Emrat filluar me A - Top 100 danez emrat - Emrat me 6 shkronja - Top 100 suedez emrat - Top 100 lituanez emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 anglisht emrat - Top 100 letonisht emrat - Emrat e Amerikës Latine
Komente nga Amanda


Amanda ( 17 vjeç) 2015-09-23
emri ime eshte perfakt

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amanda? Voto për emrin tënd