Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anida

Është emri yt Anida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nida, Ani, Ida, Nid, Nidush, Anita, Nidu, Anila
Emrat e vëllezërve:Jo, Tofik
Emrat e motrave:Semra, Anda, Nertila, Atlantida, Sidorela
Facebook:

+/- 1930 Anida's në Facebook. Pozicioni #21115
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Lehtë për të shpallë emrat - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Lehtë për të shpallë emrat vajzë
Komente nga Anida


Anida ( 17 vjeç) 2019-08-12
Jo nuk kam
Anida ( 17 vjeç) 2019-08-12
Jo nuk kam
Anida ( 30 vjeç) 2019-11-14
Fantastik per mua me plq
Anida ( 17 vjeç) 2020-04-29
me duket emer i bukur
Anida 2020-08-17
Shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anida? Voto për emrin tënd