Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sara

Është emri yt Sara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:sjar
Variante:Saartje, Sally, Sari, Sarika, Sarike, Sarina, Sary, Sottje, Zarah
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sawyer, Sar, Sior, Sacar, Shakar, Sachairi, Sayre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Siara, Shira, Sare, Suri, Shakira, Sakura, Soraya, Sarai
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Jo, Tata, Vagabonde, Coli
Emrat e vëllezërve:Abbas, Saidi, Ismail, Lorik, Sardi, Kristi, Muhamed, Uthman, Isa, Jetmir, Albin, Samir, Geni, Gledisi, Leonel, Jusuf, Xhemo, Genc
Emrat e motrave:Lejla, Sara, Enxhi, Rovena, Elsa, Alesia, Deborah, Behije, Erblina, Ledi, Egzona, Elisa, Eliana, Sumeja, Madona, Artiola, Matilda, Sylvia, Elma, Kozeta, Megi, Ermira, Me Ka Vdekur, Ersi, Sare, Tara, Bleona, Anesa, Anisa, Zejnep Më shumë emra
Facebook:

+/- 1032760 Sara's në Facebook. Pozicioni #82
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Top 100 Po emrat - Top 100 fund emrat - Top 100 danez emrat - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 suedez emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 francez emrat
Komente nga Sara


Sara ( 18 vjeç) 2015-12-04
Emri im me pelqen shume dhe eshte i vecante .Sara do te thote :princeshe e kombit
Sara 2015-12-26
Gazmore,e lumtur,lumturi
Sara ( 19 vjeç) 2017-05-02
Emer Super si un
Sara ( 14 vjeç) 2017-06-13
Jam shum e kenaqur me emrin tim
Sara ( 17 vjeç) 2019-02-28
emer princeshe,me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sara? Voto për emrin tënd