Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Izaura

Është emri yt Izaura? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Igor, Isar, Ikar, Ikra, Ichiro, Iswar, Isuraeru, Ichirou
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isra, Izar, Iqra, Izara, Izarre, Izarra, Isora, Izhaar
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Ketrushe, Leperushe, Bardhoshe
Emrat e vëllezërve:Irsi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 220 Izaura's në Facebook. Pozicioni #102339
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Izaura


Izaura ( 12 vjeç) 2019-02-18
cili eshte kuptimi i saj

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Izaura? Voto për emrin tënd


Është emri yt Izaura? Voto për emrin tënd