Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Igor

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Igor.
Është emri yt Igor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luftëtar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ingwer
Variante:Игорь
Djem me tinguj të ngjashëm:Isar, Ikar, Ikra, Ichiro, Iswar, Isuraeru, Ichirou, Issur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isra, Izaura, Izar, Iqra, Izara, Izarre, Izarra, Isora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 125 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 75 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 120 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 115 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75485 Igor's në Facebook. Pozicioni #1174
Kategoritë: - Emrat polish - Emrat e shkurtër - Popullore çek emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy
Komente nga IgorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Igor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Igor? Voto për emrin tënd