Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isra

Është emri yt Isra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Igor, Isar, Ikar, Ikra, Ichiro, Iswar, Isuraeru, Ichirou
Vajza me tinguj të ngjashëm:Izaura, Izar, Iqra, Izara, Izarre, Izarra, Isora, Izhaar
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Ensar, Imran, Altin
Emrat e motrave:Elma, Eliza, Rona, Ermina
Facebook:

+/- 4115 Isra's në Facebook. Pozicioni #11888
Kategoritë:Emrat turq - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga Isra


Isra ( 13 vjeç) 2019-09-14
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isra? Voto për emrin tënd