Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Imran

Është emri yt Imran? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Amram
Variante:Imaran, Imram
Djem me tinguj të ngjashëm:Imrane, Imraan, Imaran, Imron, Inerney, Inraam, Inrane, Imram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ina Irariaini
Vlerësimi:
5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Isra, Qendresa
Facebook:

+/- 170400 Imran's në Facebook. Pozicioni #598
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Popullore Hindi emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga ImranPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Imran? Voto për emrin tënd


Është emri yt Imran? Voto për emrin tënd