Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ermina

Është emri yt Ermina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eron, Erion, Erian, Erena, Eran, Erno, Ermin, Erminio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erona, Erina, Erna, Erma, Erin, Erm, Erny, Eurwen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Mina, Era, Erma, Nermin, Mino, Minush, Kene
Emrat e vëllezërve:Anuar, Pleurat, Egzon, Altrim, Amar
Emrat e motrave:Jehona, Shkurta, Alea, Ernisa, Egzona, Feride, Edona
Facebook:

+/- 1350 Ermina's në Facebook. Pozicioni #27495
Kategoritë: - Emrat me 6 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Ermina


Ermina ( 21 vjeç) 2016-06-25
Ma me pelqen emri im dhe nuk dua ta ndryshoj me ndonje tjeter vetem dua ta di kuptimin e Tim.
Ermina ( 110 vjeç) 2016-08-02
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ermina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ermina? Voto për emrin tënd