Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erin

Është emri yt Erin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eireann
Variante:Erinn
Djem me tinguj të ngjashëm:Eron, Erion, Erian, Erena, Eran, Erno, Ermin, Erminio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erona, Erina, Ermina, Erna, Erma, Erm, Erny, Eurwen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 120 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 75 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 75 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 106 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 103 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Inara, Lea
Facebook:

+/- 617390 Erin's në Facebook. Pozicioni #166
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 anglisht emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga ErinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erin? Voto për emrin tënd