Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erny

Është emri yt Erny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Erna
Djem me tinguj të ngjashëm:Eron, Erion, Erian, Erena, Eran, Erno, Ermin, Erminio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erona, Erina, Ermina, Erna, Erma, Erin, Erm, Eurwen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3855 Erny's në Facebook. Pozicioni #12533
Kategoritë:
Komente nga ErnyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erny? Voto për emrin tënd