Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erian

Është emri yt Erian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eron, Erion, Erena, Eran, Erno, Ermin, Erminio, Erwin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erona, Erina, Ermina, Erna, Erma, Erin, Erm, Erny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Eri, Jan
Emrat e vëllezërve:Ediar
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 455 Erian's në Facebook. Pozicioni #60493
Kategoritë:Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Erian


Erian ( 2 vjeç) 2017-09-28
me plqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erian? Voto për emrin tënd