Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ediar

Është emri yt Ediar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ettore, Eder, Etor, Edwar, Edur, Eitri, Edewaar, Edier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edra, Edera, Eider, Eudora, Edrea, Edrie, Ether, Edria
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Ari, Edi, Ed, Diar
Emrat e vëllezërve:Erian
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Ediar's në Facebook. Pozicioni #1233369
Kategoritë:
Komente nga Ediar


Ediar ( 3 vjeç) 2019-10-31
Emer per djem

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ediar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ediar? Voto për emrin tënd