Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ettore

Është emri yt Ettore? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hektor
Djem me tinguj të ngjashëm:Eder, Etor, Edwar, Edur, Eitri, Edewaar, Edier, Eyder
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edra, Edera, Eider, Eudora, Edrea, Edrie, Ether, Edria
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1340 Ettore's në Facebook. Pozicioni #27650
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy
Komente nga EttorePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ettore? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ettore? Voto për emrin tënd