Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Edrea

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Edrea.
Është emri yt Edrea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I fuqishëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ettore, Eder, Etor, Edwar, Edur, Eitri, Edewaar, Edier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edra, Edera, Eider, Eudora, Edrie, Ether, Edria, Ettare
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 270 Edrea's në Facebook. Pozicioni #88216
Kategoritë:
Komente nga EdreaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edrea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edrea? Voto për emrin tënd