Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eder

Është emri yt Eder? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ettore, Etor, Edwar, Edur, Eitri, Edewaar, Edier, Eyder
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edra, Edera, Eider, Eudora, Edrea, Edrie, Ether, Edria
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6345 Eder's në Facebook. Pozicioni #8472
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga EderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eder? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eder? Voto për emrin tënd