Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erna

Është emri yt Erna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ernesta
Variante:Erno, Erny
Djem me tinguj të ngjashëm:Eron, Erion, Erian, Erena, Eran, Erno, Ermin, Erminio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erona, Erina, Ermina, Erma, Erin, Erm, Erny, Eurwen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 230 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 107 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 107 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 200 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 199 vota
Pseudonime:Era
Emrat e vëllezërve:Ariam
Emrat e motrave:Linda, Suela
Facebook:

+/- 25990 Erna's në Facebook. Pozicioni #2753
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga ErnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erna? Voto për emrin tënd