Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isar

Është emri yt Isar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Igor, Ikar, Ikra, Ichiro, Iswar, Isuraeru, Ichirou, Issur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isra, Izaura, Izar, Iqra, Izara, Izarre, Izarra, Isora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 440 Isar's në Facebook. Pozicioni #61933
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga IsarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isar? Voto për emrin tënd