Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ermal

Është emri yt Ermal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ermolai, Ermel, Ermilo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ermonela, Ermilly
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Mali, Eri, Eli
Emrat e vëllezërve:Altin, Klajdi
Emrat e motrave:Anxhela, Arita, Eliza, Erza, Rina, Eleni, Elsa, Florentina, Enxhi
Facebook:

+/- 3550 Ermal's në Facebook. Pozicioni #13357
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore grek emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Ermal


Ermal ( 15 vjeç) 2016-11-19
Shum emer i mir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ermal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ermal? Voto për emrin tënd