Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isak

Është emri yt Isak? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yitzchak
Djem me tinguj të ngjashëm:Isaac, Izacco, Ige, Isao, Issac, Isiah, Isaiah, Isaias
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ike, Isha, Ika, Icah, Iskje, Isosa, Izzi, Ixy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Cako, Rraki, Caki
Emrat e vëllezërve:Isa, Sedat, Ermal, Valton, Sufjan
Emrat e motrave:Fatlinda, Rumejsa, Vesa, Azra, Genta, Shqipe
Facebook:

+/- 3880 Isak's në Facebook. Pozicioni #12465
Kategoritë:Emra suedeze - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga IsakPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isak? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isak? Voto për emrin tënd