Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isaac

Është emri yt Isaac? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Izaäk
Variante:Yitzhak
Djem me tinguj të ngjashëm:Isak, Izacco, Ige, Isao, Issac, Isiah, Isaiah, Isaias
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ike, Isha, Ika, Iskje, Icah, Isosa, Izzi, Ixy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 75 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 199080 Isaac's në Facebook. Pozicioni #514
Kategoritë:emrat aa - Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1918
Komente nga IsaacPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isaac? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isaac? Voto për emrin tënd