Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ika

Është emri yt Ika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ige
Djem me tinguj të ngjashëm:Isak, Isaac, Izacco, Ige, Isao, Issac, Isiah, Isaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ike, Isha, Iskje, Icah, Isosa, Izzi, Ixy, Ik
Vlerësimi:
4.5/5
yje 170 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 143 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 143 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27570 Ika's në Facebook. Pozicioni #2633
Kategoritë:Emrat Holandez - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga IkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ika? Voto për emrin tënd