Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isaiah

Është emri yt Isaiah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jesaja
Variante:Ησαιας
Djem me tinguj të ngjashëm:Isak, Isaac, Izacco, Ige, Isao, Issac, Isiah, Isaias
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ike, Isha, Ika, Iskje, Icah, Isosa, Izzi, Ixy
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 68385 Isaiah's në Facebook. Pozicioni #1279
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore lituanez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1908
Komente nga IsaiahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isaiah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isaiah? Voto për emrin tënd