Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ike

Është emri yt Ike? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ige
Djem me tinguj të ngjashëm:Isak, Isaac, Izacco, Ige, Isao, Issac, Isiah, Isaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isha, Ika, Iskje, Icah, Isosa, Izzi, Ixy, Ik
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Skam Pseudonim, Lepurushja, Iko, Ik
Emrat e vëllezërve:...
Emrat e motrave:...
Facebook:

+/- 27950 Ike's në Facebook. Pozicioni #2611
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat me 3 shkronja - Popullore fund emrat boy - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1911
Komente nga Ike


Ike ( 17 vjeç) 2016-01-02
...
Ike ( 17 vjeç) 2016-01-02
...
Ike ( 17 vjeç) 2016-01-02
cfare kuptimi ka emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ike? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ike? Voto për emrin tënd