Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elisiana

Është emri yt Elisiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elson, Elison, Elgin, Ellison, Elkan, Eallison, Elkin, Ellyson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisany, Elgina, Elsone, Eelsiena, Eelkjen, Elsiena, Ellesen, Eliziane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Elisiana's në Facebook. Pozicioni #284473
Kategoritë:Popullore italian emrat vajzë
Komente nga ElisianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elisiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elisiana? Voto për emrin tënd