Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elison

Është emri yt Elison? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:ellison
Djem me tinguj të ngjashëm:Elson, Elgin, Ellison, Elkan, Eallison, Elkin, Ellyson, Elyakum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisany, Elisiana, Elgina, Elsone, Eelkjen, Eelsiena, Elsiena, Ellesen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Eli, Soni, Cone
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Arona, Elda
Facebook:

+/- 910 Elison's në Facebook. Pozicioni #36620
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Elison


Elison 2017-08-22
Më pëlqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elison? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elison? Voto për emrin tënd