Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elisona

Është emri yt Elisona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elson, Elison, Elgin, Ellison, Elkan, Eallison, Elkin, Ellyson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisany, Elisiana, Elgina, Elsone, Eelkjen, Eelsiena, Elsiena, Ellesen
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Eli
Emrat e vëllezërve:Shkelqim, Bleon
Emrat e motrave:Nisrete, Majlinda, Liridona
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Elisona


Elisona ( 22 vjeç) 2017-04-19
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elisona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elisona? Voto për emrin tënd