Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elson

Është emri yt Elson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elison, Elgin, Ellison, Elkan, Eallison, Elkin, Ellyson, Elyakum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisany, Elisiana, Elgina, Elsone, Eelkjen, Eelsiena, Elsiena, Ellesen
Vlerësimi:
5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Erion
Emrat e motrave:Anila, Edisa, Elsa, Emanuela
Facebook:

+/- 5335 Elson's në Facebook. Pozicioni #9728
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga ElsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elson? Voto për emrin tënd