Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ellyson

Është emri yt Ellyson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:ellison
Djem me tinguj të ngjashëm:Elson, Elison, Elgin, Ellison, Elkan, Eallison, Elkin, Elyakum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisany, Elisiana, Elgina, Elsone, Eelsiena, Eelkjen, Elsiena, Ellesen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Ellyson's në Facebook. Pozicioni #142748
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga EllysonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ellyson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ellyson? Voto për emrin tënd